Wakacje w siodle 2018

Stajnia Mila organizuje czynny wypoczynek dla dzieci i młodzieży w niżej podanych terminach:

turnusy: 
I 25.06- 29.06.2018
II 02.07- 06.07.2018
III 09.07- 13.07.2018
IV 16.07- 20.07.2018
V 23.07- 27.07.2018
VI 30.07- 03.08.2018
VII 06.08- 10.08.2018
VIII20.08- 24.08.2018
IX 27.08- 31.08.2018

Pobyt w godzinach 10.00- 15.00 -koszt 400zł + 60zł obiady
8.00- 17.00 -koszt 550zł + 60zł obiady

W programie pobytu:
* 1h jazdy konnej pod okiem instruktora
* pielęgnacja konia (szczotkowanie, czyszczenie kopyt)
* nauka siodłania, kiełznania
* nauka o koniach (zachowanie, rasy, maści)
* gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu

ZAPRASZAMY 

Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu

602 373 671 lub 791 218 597

Uwaga! Stajnia Mila zastrzega sobie możliwość anulowania turnusu z powodu niewystarczającej ilości chętnych.

Ferie 2018 w Stajni Mila

 STAJNIA MILA zaprasza na ferie 2018.

Pobyt od 10 do 13  . W tym  1 godz. nauki jazdy konnej

-czesanie

-nauka ubierania konia

-nauka czyszczenia kopyt itp…

Koszt pobytu od poniedziałku do piątku  -250 zł.

Ponadto istnieje możliwość wykupienia karnetów;

-10 godz.   – 300 zł

– 5 godz.    -180 zł

Dodatkowe informacje pod numerem tel. 602373671 lub  791218597.

Z  A P R A S Z A M Y.

 

 

Wakacje w siodle 2017!

Stajnia Mila zaprasza na wakacje.

Warsztaty konne odbywać się będą w terminach:


I turnus 26.06-30.06.2017
II turnus 03,07-07.07.2017
III turnus 10.07-14,07.2017
IV turnus 24.07-28.07.2017
V turnus 31.07-04.08.2017
VI turnus 07.08-11.08.2017
VII turnus 21.08-25.08.2017

Zajęcia będą odbywać się od 10.00-15.00 (możliwość przedłużenia pobytu 7.00-17.00 za dodatkową opłatą tj. 10zł/h)

W programie:
-1h jazdy konnej dziennie
-kiełznanie, czasanie, robienie kopytek
-teoria jeździecka: budowa siodła, ogłowia, maści koni
-poza tym wypady do lasu, plażowanie nad rzeczką (Myją), podchody i inne zabawy terenowe

KOSZT POBYTU 350ZŁ

KOSZT OBIADU 12ZŁx5=60ZŁ

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE POD NR. TEL.

602 373 671 i 791 218 597

polkolonie Wakacje 2015

Ferie w Stajni Mila!!!

Organizujemy warsztaty jeździeckie!!!

Terminy:
16-20.01.2017
23-27.01.2017

Godziny pobytu:
12-15

W programie:
-1h jazdy konnej dziennie
-nauka kiełznania, czesania, pracy z koniem z ziemi itd.

Zapisy pod numerem telefonu:
791 218 587

Wszyscy miłe widziany początkujący jak i zaawansowani!!

 

Zawody 16.10.2016

16.10.2016
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAWODY SKOKOWE I NIE TYLKO W STAJNI MILA!!!

W programie mamy:
11.00- godzina zameldowania zawodników w stajni
12.00- początek startów (skoki)
14.00- koniec startów (skoki)
14.30- początek startów (drągi)
16.00- koniec startów (drągi)
16.20- zabawy dla dzieci i nie tylko
17.20- ognisko
*w trakcje oprowadzanki na konikach!

Kategorie w zawodach to:
40cm kłus
50cm galop
70cm galop
drągi w kłusie

OPŁATA STARTOWA 20zł (dla osób startujących w zawodach)
OPŁATA ORGANIZACYJNA:
-20zł osoba dorosła
-10zł dziecko

ZGŁOSZENIA PROSZĘ WYSYŁAĆ DO DNIA 09.10.2016!!!

SKŁADKĘ PROSZĘ WPŁACAĆ DO DNIA 12.10.2016!!!

Zapisy proszę dokonywać:
-w wiadomości prywatnej do naszej strony na Facebooku;
-pod numer organizatora 539 065 612;
-lub pod numer 602 373 671;

W zgłoszeniu proszę podać kategorie w której Państwo startują oraz imię konia!

Wszystkie osoby zainteresowane ,a nie biorące udział w zawodach również prosimy o wcześniejsze zapisanie się!!

WAKACJE W SIODLE W STAJNI MILA 2016

WAKACJE W SIODLE W STAJNI MILA 2016

PÓŁKOLONIE ODBĘDĄ SIĘ W TERMINIE:
1. 11.07.-15.07.2016
2. 18.07.-22.07.2016
3. 25.07.-29.07.2016
4. 01.08.-05.08.2016
5. 08.08.-12.08.2016
6. 22.08.-26.08.2016

ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ 10-15 GODZ.
MOŻLIWOŚĆ POBYTU OD 8-17 GODZ.ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
7 ZŁ ZA KAŻDĄ ROZPOCZĘTĄ GODZINĘ.

W PROGRAMIE:

GODZINA(45MIN.)JAZDY KONNEJ
ZAJĘCIA Z KOŃMI
GRY I ZABAWY W PLENERZE.
PÓŁKOLONIE ORGANIZOWANE SĄ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
W WIEKU OD 7 DO 16 LAT.
KOSZT POBYTU TO 350 ZŁ.

OBIADY 60 ZŁ.

ZAPISY PRZYJMUJEMY POD NR TEL. 602-373-671 LUB 791-218-597

Z A P R A S Z A M Y ! ! !

Zawody w Stajni Mila 2016

ZAWODY W STAJNI MILA!!!
W NIEDZIELE 24 maja 2016 ODBYŁA SIĘ II „POTĘGA SKOKU”.

PRZEJAZDY OCIENIALI:
PIOTR SZCZEPANIAK INST.SZKOLENIA PODSTAWOWEGO
SŁAWOMIR SZCZEPANIAK INST. REKREACJI RUCHOWEJ I OBECNY TRENER
PRZYGOTOWUJĄCY DO ZAWODÓW.
OTO WYNIKI:
– KATEGORIA PRZEJAZD PRZEZ DRĄGI
1. ZUZIA GURBIEL

-KATEGORIA KŁUS 40
1.MONIKA ŻÓRAWSKA
2.OLGA KADUK
3.ZOSIA BIAŁCZK
WYRÓŻNIONE ZOSTAŁY:
JULITA MARCINKOWSKA I OLIWIA CHUDZIK.

-KATEGORIA GALOP 60:
1.JULIA FIRLIT
2.WIKTORIA CHUDZIK
3.ZUZIA KREJ.

PONADTO JULIA FIRLIT W PIĘKNYM STYLU POKONAŁA NA MONIE 80 I 100
W GALOPIE

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Półkolonie w Stani Mila Wakacje 2015

Stajnia Mila zaprasza dzieci i młodzież na półkolonie,

polkolonie Wakacje 2015które odbędą się w terminach:             06.07.- 10.07.2015

13.07.- 17.07.2015

03.08.-07.08.2015

10.08.-14.08.2015

17.08.-21.08.2015

W programie półkolonii:

  • godzina lekcyjna jazdy konnej,
  • czyszczenie, pielęgnacja koni
  • gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Pobyt od godz.10 do 15 koszt  półkolonii 350 zł.

Możliwość  wykupienia obiadu w cenie 12zł

Na wyraźne życzenie istnieje możliwość wydłużenia pobytu .Koszt dodatkowej godziny 10zł.

Zapisy i pytania pod nr telefonu 602 37 36 71 lub 791 21 85 97

Serdecznie zapraszamy.